Skip to content Skip to footer

BAR HÜSEYİN
HONDA ÖZEL SERVİSİ

Bugün, Honda otomotiv grubunda 18. yılını, otomotiv sektöründe ise 26. yılını doldurmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Firmamızın kurucusu Hüseyin Özdemir, 1991 yılında Anadolu Grubu bünyesinde Çelik Motor’da Servis Teknisyeni olarak göreve başlamış, ardından Honda Eğitim Departmanı Eğitim Teknisyenliği görevine atanmıştır. Türkiye genelindeki Honda Yetkili Servislerinin teknik personel eğitimlerinde görev alarak, ülkemize ithal edilen Honda otomobillerin servis ağının oluşumunda önemli bir rol üstlenmiştir. Bu deneyimleri Kazakistan’a da taşıyarak, ülkemiz sınırlarını aşan bir hizmet anlayışını benimsemiştir.

2002 yılında Japonya’da “Eğitimcinin Eğitimi programı” dahilinde eğitim alan Hüseyin Özdemir, Honda Eğitim Merkezi’nde başarıyla eğitimini tamamlayarak Türkiye’ye dönmüş ve 2003 yılında Honda Türkiye’den istifa edip Ankara’ya yerleşerek kendi teknik kadrosunu oluşturarak BAR HÜSEYİN HONDA ÖZEL SERVİSİ’ni kurmuştur.

Amacımız, Türkiye’deki Honda araç sahiplerine sorunsuz ve ekonomik bakım hizmeti sunmak, kusursuz kalitede hizmet vermektir. Bu hedef doğrultusunda, kendi ekibimizi yetiştirerek, hatasız hizmetin temelini oluşturmuş bulunmaktayız.

BAR HÜSEYİN HONDA ÖZEL SERVİSİ; oto servis hizmetinin yanı sıra, ülke genelinde gerçekleşen “OTODRAG” yarışlarında Motor Modifiyesi alanında da önemli başarılara imza atmıştır. 2004 yılında Türkiye şampiyonu ve 2005 yılında Türkiye ikincisi olarak otomotiv bilgisiyle de öne çıkmıştır.